X

logo_laskozeme_200px

 

Láskozemě – svět mezi námi, ve kterém se cítíme milováni

Vítejte. Právě jste vkročili na půdu láskozemě. Ocitli jste se na místě plném pozitivních příběhů ze života. Ty příběhy jsou psané vámi. Vy jste ti, kdo je zažíváte a dělíte se o ně s ostatními.

Láskozemě je prostor mezi námi, ve kterém pociťujeme lásku. Lásku člověka k člověku.

Jistě se vám už někdy stalo, že se k vám někdo cizí zachoval nečekaně velmi hezky. Ať už vám sám od sebe pomohl s kočárkem do tramvaje, posbíral rozsypaná jablka z podlahy obchodu nebo daroval svoje noviny v čekárně u doktora. Asi vás to nejprve zaskočilo, ale pak jste pocítili hřejivý dojem, že se vůči vám někdo projevil tak mile.

Hřejivý pocit zůstává…

Možná vás ten pocit provázel i několik hodin, snad vám vydržel dokonce několik dní. Byl totiž projevem lásky. Té lásky, která je nenároková, která se dává jen tak, z radosti. A to člověka pokaždé naplní nadějí, že lidé jsou v jádru dobří. Takové příhody se nám ale nedějí zas tak často. Tedy nám jako jednotlivci, ale pokud se ty příběhy dají dohromady… A o to tu právě jde. Láskozemě je přítomna mezi námi. Představme si ji jako mozaiku. Občas z ní zahlédneme střípek – to když jsme tím, komu se něco milého stane. Pokud slyšíme příběhy dalších lidí, máme těch střípků víc a začne se nám z nich skládat obraz. Obraz země, ve které na sobě lidem záleží, kde se k sobě chovají pozorně, jeden druhého se snaží potěšit.

Sbírejme společně střípky láskozemě

Na stránkách láskozemě budeme uveřejňovat vybrané příspěvky z naší stránky Láskozemě na Facebooku. Ty příspěvky budou od vás, ze života. Budeme moc rádi, když se s námi podělíte o to, co hezkého se stalo vám. A ještě větší radost nám udělá, když to pro vás bude motivací k tomu, abyste vy byli těmi, kdo potěší někoho jiného. Láskozemě je druhým projektem Martiny Habové a Lucie Studené. Tím prvním projektem je MAKE HAPPY, jediné „místo“ v Čechách i na Slovensku, kde si vytvoříte osobní balicí papíry určené na výjimečné dárky a osobní přání. MAKE HAPPY vzešlo z myšlenky potěšit naše milované a z nápadu, jak ozvláštnit každoroční očekávaný dárek. Tak, aby se stal nezapomenutelným a jedinečným – určeným pouze pro tu jednu osobu. A protože za tím vším byla snaha udělat radost jinému člověku, vrátilo se to v dobrém autorce myšlenky. Mně. Vnuklo mi to nápad na podnikání a na mé cestě životem mě to posunulo zase o pořádný kus dál. Protože dobré skutky se vám vracejí.

Mnoho povzbudivých příspěvků od každého z vás si přejí

Martina Habová a Lucia Studená zakladatelky MAKE HAPPY

PS: Příběh o MAKE HAPPY, o tom, jak to vlastně začalo – čtěte ZDE.

Pin It on Pinterest

Share This